


Familiedagen op Watergoed
Is iedereen uitgenodigd? Een passend programma bedenken voor een groep in de leeftijdscategorie van baby tot pensioengerechtigd kan best een uitdaging zijn. Wij zetten onze expertise hierbij graag in om mee te denken hoe we de dag optimaal tot een succes kunnen maken.
Familiedagen maken wij graag op maat, neem contact op via info@watergoed.nl
Voorbeeldcases vind je op de website van Omnivents.
Op evenementenlocatie Watergoed ligt ook speeleiland Zandziebar. Gebouwd met natuurlijke materialen en uitermate geschikt voor de kinderprogramma’s, zoals een adventure programma.
Tijdens jullie familiedag zorgen wij voor een onvergetelijke dag voor jong en oud!
Laat je inspireren…
Laat je inspireren door onderstaande foto’s.
Ruimte
Er is de mogelijkheid om een ruimte exclusief af te huren. Afhankelijk van de groepsgrootte en doel van de dag hebben we verschillende ruimtes beschikbaar. Iedere ruimte heeft een sfeervolle uitstraling en een terras en bar. Klik op onderstaande foto’s om meer te lezen over deze ruimtes.
Programma’s
Bekijk hieronder activiteiten en programma’s die geschikt zijn voor familiedagen.